Karbantartó (Velence)

Az RWi Zrt. a B+N Referencia Zrt. leányvállalata, 2018-ban jött létre. Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Az RWi Zrt.-hez, keressük új kollégánkat, amely országos lefedettséggel: Miskolc, Nyíregyháza, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Vác és Velencén üzemeltet higiéniai mosodákat.

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, mely korszerű gépparkkal, környezetkímélő technológiával működik. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak, azaz óránként 1 tonnát vagy óránként 115 db lepedőt. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Karbantartó

Munkavégzés helye:

  • Velence Meszlényi út 21.

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig;

Feladatok:

  • A karbantartási és eseti munkalapokon szereplő szakipari munkák elvégzése;
  • Üzemi ellátó rendszer elemeinek javítása, karbantartása (konténerek, korlátok, biztonsági védőburkolatok, épület gépészeti elemeinek javítása, cseréje, stb.);
  • Termelő üzemek berendezéseinek kezelése (indítás, megállítás, hibaelhárítás) az üzemvitel folyamatoságának biztosítása;
  • Munkanapló vezetése;
  • Hibajelentések kezelése;
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés.

Elvárásaink:

  • Szakmunkás bizonyítvány;
  • Hegesztő-géplakatos és/vagy villanyszerelő és / vagy elektronikus,  mechatronikai végzettség;

  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Betanítás, átképzés;
  • Munkaruha, védőeszköz;
  • Éves Br. 500.000 ft-os cafetéria keret;
  • Versenyképes fizetés.

Adja le a jelentkezését és önéletrajzát és kattintson a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 225 29 30
E-mail: eszter.szabo@bplusn.hu